Dekoratív üvegezett képkeret gobelinnel, belső méret: 50,5x40 cm. Hátoldalán Miklós György, Bp., Nagyfuvaros u. képkeretező régi címkéjével. Éleinél és sarkaiban kissé sérült.
Képkeret 45*60 cm - Képkeret | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
Kertész Imre: Sorstalanság (többszörösen aláírt kis példányszámú ritkaság, DVD és filmes kellék melléklettel keretben)